služby

Posledních 6 let navrhuji digitální produkty pro korporace a startupy různých odvětví. Velký důraz kladu na uživatelský prožitek a inovativní přístup.

A jak mohu pomoci vám?

UX design

 
Polidštím cokoliv, bez ohledu na platformu nebo zařízení. Návrh bude uzpůsoben tak, aby se uživatelům dobře používal a vám vydělával. Navrhnu vám uživatelské rozhraní pro jakékoliv zařízení: desktop, tablet, mobilní telefon, chytrou televizi, VR, palubní počítač v automobilu a další.

Analýza použitelnosti
Uživatelský výzkum
Hloubkové rozhovory
Koncepty a strategie
Informační architektura
Uživatelské cesty
Wireframy
Interaktivní prototypy
Uživatelské testování

 
 
UI/Web design

 
Grafický design mobilních a tabletových aplikací, design webových aplikací, webů a microsites. Každý web ode mě je responzivní. Mám kompletní znalost guidelines pro Android Material Designu a iOS zařízení a zkušenosti s návrhy kompletních UI Style Guide, které zachovají vizuální konzistenci produktu.

Moodboard
Webové aplikace
Webové prezentace
Microsites
Uživatelská rozhraní
iOS aplikace
Android aplikace
Animace
Design System

 
 
Vizualizace dat

 
Každým okamžikem je kolem nás generováno ohromné množství dat. Konkurenční výhodu a velký náskok má v dnešním světě ten, kdo je dokáže efektivně využít. Vizualizace pomáhá měnit kvanta dat na srozumitelné celky s příběhem. Díky tomu je možné sledovat trendy, najít korelace, smysluplně prezentovat klíčové ukazatele zakazníkům, předvídat krizové situace nebo učinit zásadní rozhodnutí na základě predikcí.

Pomohu vám data vizualizovat, vytvářet logická propojení a nastavit správné interakce. Díky tomu uživatelé mohou data analyzovat v reálném čase. Intuitivně a bez námahy.

Interaktivní infografiky
Interaktivní grafy a heatmapy
Analytická UI
Časové osy
Konverzní trychtýře
Objektivní srovnání

 
Konzultace a mentoring

 
Nesplňuje váš produkt nebo služba nastavená očekávání a cíle? Nebo jste se zasekli na místě, a potřebujete nezaujatý pohled zvenčí? Pojďme si zavolat přes Skype nebo FaceTime a společně vyřešit to, s čím nejvíce zápasíte. Porozumím vašemu problému do hloubky, pomohu oddělit reálné překážky od domněnek, pomohu s prioritizací, podělím se o své zkušenosti a navrhnu další řešení.

Jsem rád, když mohu sdílet své zkušenosti a poznatky s mladšími designéry. Mohu jim pomoci se dále rozvíjet, nebo je správně nasměrovat. Ozvěte se na hi@jankyzlink.com a napište, čeho chcete dosáhnout.