proces

Přístup je vždy stejný. Použít designové myšlení, ověřené metody a funkční principy k vytvoření digitálního produktu, který obstojí na trhu.

Poznání

Na začátku zjistíme, jak na tom jste. Popovídáme si o vašich cílech a záměrech, nahlédneme do hlav vašich zákazníků a zanalyzujeme dostupná data. Pochopím váš byznys, vyzpovídáme vaše aktuální i potenciální zákazníky, projdeme spolu váš brand, marketing i firemní strategii.

Rozhovory
Dotazníky
Analytika
Analýza konkurence
Hodnoty
Vize
Potřeby uživatelů
Uživatelské testování

 
Strategie

Díky poznání vašeho podnikání, obchodních cílů a potřeb vašich zákazníků navrhnu nejlepší strategii a následně dodám koncept konkrétního řešení. Tvorba person a definice cílové skupiny uživatelů.

design brief
Persony
Informační architektura
Value Proposition
Uživatelské cesty
Obchodní modely
Zákaznické/uživatelské cesty

 
Wireframe

Koncept přetavím do podoby wireframu či interaktivního prototypu, který společně s vašimi zákazníky otestujeme. Jen tak totiž zjistíme, jestli je navrhovaná cesta správná.

Wireframy
Interakce
Prototypy
Uživatelské Testování

 
Design

Po dokončení wireframů se pustím do tvorby grafiky. Vizuálně vycházím z moodboardu, firemní identity nebo dalších podkladů, které společně připravíme. Velký důraz přikládám také na funkční grafiku. Výsledný produkt se má nejen líbit, ale musí být přehledný a pohodlný na ovládání.

Moodboard
Firemní identita
Komponenty
Layouty
Design System