Legito

Legito

 

Legito se soustřeďuje na automatizaci právních dokumentů. Svůj systém dodává už více než 100 tisícům uživatelů z 36 zemí světa a pracuje i pro korporace z žebříčku Fortune 500.

Legito je startup z Brna, který automatizuje tvorbu smluv a kterému pomáhám s kompletním redesignem. Používají jej běžní uživatelé, právníci i nadnárodní korporace.

 
Úvodní stránka

Úvodní strana je důležitým kamenem každého webu a zde to platí dvojnásob. Na úvodní straně je dynamický výpis kategoií a jednotlivých smluv včetně fulltextového vyhledávání. Nový uživatel si zde snadno a rychle najdete svoji smlouvu a pak už pokračuje dále na její přizpůsobení. Kromě smluv je zde výpis i poskytovaných služeb nebo ohlasů od uživatelů.

 
 
Podstránka pro právníky

Na většině podstránkách je v pozadí poznávací znak z loga Legito - zelený trojúhelník. Ten propojuje horní lištu, název podstránky a celý její obsah.

 

S celým Legito týmem stále úzce spolupracuji a již brzy přidám další výsledky naší spolupráce. Například samotné editory smluv jsou rozsáhle webové aplikace, které si zaslouží detailní pozornost při kompletním redesignu.

Legito.com