JECH CZ

Konfigurátor JECH

 

 
JECH z Orlických hor je největší český výrobce sedacích souprav. S láskou k poctivému řemeslu vyrábí od roku 1990 kvalitní nábytek s 5letou zárukou a doživotním servisem.

Veškerý nábytek se vyrábí na zakázku a pro konkrétního zákazníka. Ten si může z bohaté nabídky vybrat modelovou řadu, tvar, potahy i způsob využití. Nyní si celou sedačku může každý navrhnout v online konfigurátoru JECH s 3D modelem sedačky.

 
 
Proces sestavení

V prvním kroku si uživatel vybere modelovou řadu a tvar, který by měla sedací souprava mít. Pokud mu žadná z nabízených tvarů nevyhovuje, může si poskládat tvar vlastní z jednotlivých dílů. V dalším kroku vybere doplňky k sedačce, což mohou být nožičky, opěrky a další příslušenství. Nakonec si vybere barvu a materiál sedačky. Zde má uživatel na výběr z desítek různých kombinací látky, kůže i dřeva. Dokončenou sedačku si může uložit, poslat rodině či přátelům, vytisknout nebo rovnou nezávazně poptat.

 
 
Responzivní verze

Svoji vlastní sedací soupravu si nemusíte konfigurovat jen na počítač. Konfigurátor je plně responzivní a intuitivně funguje také na tabletech nebo mobilních telefonech.

 
 
Moje role

Na projektu jsem pracoval v roli UX/UI designéra. Tvořil jsem první prototypy rozhraní, řešil způsob ovládaní v responzivní verzi nebo design celého konfigurátoru.

„Sám jsem grafický designer a pana Kyzlinka jsem chtěl původně oslovit pouze jako UX/UI konzultanta a oponenta pro návrh nového konfigurátoru sedacích souprav. Už na základě prvních wireframů, které pan Kyzlink připravil bylo vidět, že nad návrhem přemýšlí velmi prakticky a hlavně moderně. Nechat pana Kyzlinka vytvořit celý prototyp až po finální design webové aplikace se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Chci ocenit také profesionalitu při stanovování termínů a v přístupu ke klientovi, kdy co se domluvilo tak platilo.“

Marek Jech — JECH CZ s.r.o.

Sestavte si svojí vlastní sedací soupravu. Je to hračka.

konfigurator.jech.cz