Odhalím slabiny vašeho webu nebo aplikace

Digitální audit je komplexní analýza vašeho digitálního produktu – webu, informačního systému nebo mobilní aplikace. Je to první krok ke spokojeným zákazníkům a vyšším ziskům.

široký rozptyl

Digitální audit může být zaměřen na kterýkoliv interakční produkt.
 

 
Webové
prezentace

 
Mobilní
aplikace

 
Webové
aplikace

 
Aplikace pro dotyková
zařízení

 
Informační
systémy

 

proces

Jak audit probíhá?
 

Úvodní konzultace

Na začátku si domluvíme nezávaznou konzultaci (osobně nebo Skype), na ní si společně projdeme mnou připravený checklist. Cílem je co nejlépe poznat vás, váš byznys a vaše zákazníky. Naplánujeme audit přesně na míru vašim potřebám a cílům, aby konečný výsledek byl co nejpřínosnější.

 

Workshop a sběr dat

Mám připravený designový workshop, který nám odpoví na spoustu důležitých otázek. Budeme řešit cílové skupiny zákazníků nebo vaši konkurenci. Workshop je hodnotný pro obě strany. Objevíte nové souvislosti nebo věci, které jste si dříve neuvědomovali. Podíváte se na váš produkt objektivně a s odstupem.

Následuje sběr veškerých dat o chování vašich uživatelů. Mohou to být data o návštěvnosti, kam klikají, jak scrollují nebo jaké jsou rozdíly mezi novými a vracejícími se uživateli. Pokud zmíněná data nemáte, mohu vám pomoci s výběrem vhodných pluginů, jenž je sbírají.

 

Analýza podkladů

Veškeré podklady si podrobně projdu, roztřídím do smysluplných celků a najdu mezi nimi souvislosti. Při analýze zohledním i své dlouholeté zkušenosti v oboru a metodiky, které fungují. Zkontroluji klíčové vlastnosti, které jsou základním kamenem funkčních produktů. Může jít o vizuální principy, informační architekturu, komunikaci značky nebo technická řešení.

 

Souhrnný dokument

Závěrem dostanete do rukou souhrnný dokument, který bude vycházet ze získaných poznatků. Dokument vám odhalí slabá místa vašeho produktu, která brzdí váš byznys a dělají zákazníky méně spokojené. Součástí je přesvědčivá argumentace, stanovení priorit, mnoho užitečných tipů nebo návrh akčních kroků, které povedou ke zlepšení. Výstupy si společně projdeme a případné nejasnosti vám rád vysvětlím.

 
Samotný audit může dále posloužit jako podklad pro redesign.

Chcete audit?
Napište mi.

Chci digitální audit
Co všechno je součástí?
 

—  Úvodní konzultace (zdarma)
—  Design workshop a sběr dat
—  Analýza dle dohodnutého rozsahu
—  Souhrnný dokument
—  Závěrečná konzultace výsledků

Vybrané reference
 
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
Adobe
ptáte se

Částé dotazy k auditu
 

Kolik stojí digitální audit?

Cena je hodně individuální. Záleží na rozsáhlosti vašeho produktu, jak moc půjdeme do hloubky, kolik dat je k dispozici nebo co všechno budeme analyzovat. Všechny tyto věci si můžeme shrnout na první nezávazné konzultaci, a tím získám vše potřebné pro sestavení cenové nabídku na míru.

Kdy dostanu hotový audit?

Souhrnný dokument dostanete obvykle do 2 až 6 týdnů. Dobu vypracování určuji dle aktuální vytíženosti a rozsáhlosti auditu.

Kolik stran má finální dokument?

Celý dokument bude mít minimálně 20 stran. Čím je audit detailnější nebo produkt větší, tím rozsáhlejší je i obsah samotného auditu.

Naše podnikaní je silně konkurenční a produkt stále vyvíjíme. Je zaručená diskrétnost?

Svým klientům zaručuji naprostou mlčenlivost, která je stvrzena podepsanou NDA smlouvou. Veškerá data mám na zabezpečeném disku a používám šifrovanou komunikaci. Audity dělám já osobně, s nikým je nesdílím a případné kolegy přidávám až po dohodě s klientem.

Víte, jaké slabé stránky má váš web nebo aplikace?

Chci digitální audit